• Reference

Reference

Vybrané reference

Máme zkušenosti s instalací a dodáním desítek typů aplikací a přístrojů pro různá prostředí a účely.

Mezi naše klienty patří například:


Realizované projekty

Zde se můžete seznámit s některými z našich realizovaných projektů a instalací:

Kategorie

3D robotické řezání kovů (VIDEO)

Před nedávnem jsme nainstalovali 3D robotickou aplikaci na ořez kovů v NHKZ Steel s.r.o. Podívejte se, jak vše funguje v ostrém provozu...


Kategorie

Jak efektivně vyrábět LGP (blu) panely

LGP panely, podsvícené LED diodami, jsou moderním trendem v oblasti osvětlení a reklamního průmyslu. V následujícím článku Vás seznámíme s principy této technologie a nejmodernějším trendem ve výrobě těchto panelů za použití laserových zařízení. Použití těchto zařízení zajišťuje maximální flexibilitu a efektivitu výroby...


Kategorie

Konec drahým zahraničním vláknovým řezačkám a čínským prototypům.

Představujeme dva nové laserové stroje Laser Kompakt a Miron, na jejichž vývoji jsme se aktivně podíleli. Kvalitní český laserový stroj do každé výroby!


Kategorie

Infračervená reflektografie v praxi – rozpoznání originálu od padělků

Infračervená reflektografie je stěžejní nedestruktivní metoda rentgenologického průzkumu. Společnost LAO zapůjčila unikátní digitální IR kameru XEVA na rozbor obrazu Madony Andrea del Sarta, umístěném na zámečku Opočno.


Kategorie

Instalace navařovací sestavy s hlavou Precitec

Lednová instalace navařovací sestavy s hlavou Precitec YW52_E se čtyř-cestnou koaxiální tryskou na robotu Fanuc a podavačem GTV se dvěma zásobníky s vyhříváním


Kategorie

Instalace robotizovaného systému pro 3D prototypovou výrobu

Dodali jsme multifunkční pracovní celu pro prototypovou výrobu koncernu Volkswagen. Cela je založena na platformě Lao Multicell a zrychluje 3D prototypovou výrobu výlisků v automobilovém průmyslu.


Kategorie

Instalace systému Panel Profiler pro bezkontaktní měření tloušťky

Úspěšná instalace systému pro bezkontaktní měření parametrů panelů z dřevotřísky MDF, dřevolaminátu HDF, OSB, dýhy, překližky apod.


Kategorie

Instalace unikátního elipsometru na MFF

Úspěšně jsme dodali a nainstalovali unikátní elipsometr, který umožňuje měřit všechy prvky Muellerovy matice. Zařízení je umístěno na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy a jedná se o teprvé druhý systém tohoto typu v ČR.


Kategorie

Otevření Laserového Technologického Centra - LTC LAO

Zakázková výroba dle požadavků a dodaných výkresů zákazníka / Praktické ukázky technologií, poradenství a výroba vzorků / Vývoj vlastních výrobků a aplikací s využitím laserových technologií...


Kategorie

Laserové zařízení FLEXI 600 opět přesvědčilo o své jedinečnosti

Naše společnost napomohla k výraznému zefektivnění a zkvalitnění výroby v oblasti digitálního laserového výseku papíru, řezání a gravírování plexiskla, dřeva, kartonů, skla a dalších materiálů dodávkou a instalací laserového zařízení FLEXI 600, ve společnosti Centrum digitálního tisku s.r.o. .


Kategorie

Pomoc při realizaci uměleckého díla sochaře Stefana Milkova

LAO se podílelo na realizaci jedinečného uměleckého díla sochaře, výtvarníka a hudebníka Stefana Milkova, který dnes již patří ke klasikům českého sochařství.


Kategorie

Registr golfových holí - UNIKÁTNÍ PROJEKT

Společnost LAO – průmyslové systémy s.r.o. rozjela nový unikátní projekt "Registr golfových holí"


Kategorie

Revoluce v ořezávání plastů –optimální řešení pomocí laseru!

Představujeme technologii laserového řezání plastů v automatické lince Multicell.


Kategorie

Instalace laserového systému FLEXI 600 ve společnosti Goldpress s.r.o.

FLEXI je profesionální laserový systém od společnosti SEI pro extrémně rychlé řezání, gravírování a značení s 3D rozmítací (skenovací) hlavou.


Kategorie

Instalace laserového řezacího a gravírovacího systému

Na začátku prosince 2012 naše společnost instalovala laserový řezací a gravírovací systém MERCURY 609 2030 s pracovní plochou 2x3m, od italského výrobce SEI S.p.A. .


Kategorie

Vývoj ve firmě LAO - Laserový nůž a Laser Combiner

LAO letos slaví 20 let. Za tuto dobu jsme nasbírali hodně zkušeností a znalostí z oblasti fotoniky, laserové a přístrojové techniky. Ačkoliv nás většina z Vás zná zejména jako distributorskou firmu, v posledním roce jsme pracovali na projektech, kde se nejednalo pouze o dodávku komponent nebo systému, ale šlo návrh a sestavení kompletního zařízení, dle potřeb uživatele.


Kategorie

Laser Chameleon v Antarktidě

Do skupiny ultrafast laserů zahrnujeme lasery, které generují femtosekundové (fs) či pikosekundové (ps) pulsy.