• Registr golfových holí - UNIKÁTNÍ PROJEKT
  • LAO INFO

Registr golfových holí - UNIKÁTNÍ PROJEKT

09. 05. 2013 | | ReferenceProduktyOdborné články

CHRAŇTE SVÉ HOLE - UNIKÁTNÍ PROJEKT „REGISTR GOLFOVÝCH HOLÍ“

Společnost LAO – průmyslové systémy s.r.o. rozjela nový unikátní projekt „Registr golfových holí“.

Jedná se o evidenci golfových holí, které jsou označeny bezpečnostním kódem - tzv. SECURITY CODE. Díky tomuto kódu se každá takto označená hůl stává jedinečnou, což výrazně zvyšuje šanci na její nalezení v případě ztráty či krádeže. Spolu s přívěškem na bag zároveň upozorňuje své okolí, že nemá smysl ji krást, jelikož je dále neprodatelná!

Jak registr funguje?

Zájemce o koupi hole po zadání sériového čísla může zjistit, zda je golfová hůl evidována jako „legálně vlastněna“ nebo „pohřešovaná“. V prvním případě prostřednictvím registru zažádá o přepis vlastnictví a původní majitel jednoduše kliknutím na odkaz z mailu přepis potvrdí.

Jak značení probíhá?

Značení probíhá pomocí laseru. Tato technologie se nazývá laserové gravírování. Její hlavní výhodou je permanentnost, nesmazatelnost, kvalita a ostrost popisu, a minimální tepelné ovlivnění povrchu. Golfové hole si zájemci mohou označit nejen security codem, ale i jménem, piktogramem či jakýmkoli logem dle požadavků.

Veškeré další informace jsou k dispozici na webových stránkách www.registrgolfovychholi.cz či www.znacenigolfovychholi.cz


Kategorie

Archiv newsletterů LAO Info RSS

LAO newsletter

AKTUÁLNÍ NEWSLETTER

LAO Science Info - 2/2015

Zobrazit