• Instalace laserového systému FLEXI 600 ve společnosti Goldpress s.r.o.
  • LAO INFO

Instalace laserového systému FLEXI 600 ve společnosti Goldpress s.r.o.

23. 02. 2013 | Ing. Pavel Kořán | ReferenceProdukty

FLEXI je profesionální laserový systém od společnosti SEI pro extrémně rychlé řezání, gravírování a značení s 3D rozmítací (skenovací) hlavou.

Je určen pro průmyslové zpracování převážně tenčích materiálů, jako je papír, karton, kůže, plasty, reklamní folie, tkaniny a textil, pryže, překližky, dřevo, atd..

U společnosti Goldpress bylo instalováno zařízení FLEXI 600 s optickým výkonem CO2 laseru 135W. Pracovní plocha je  600x600mm  (zařízení lze dodat i s posuvným stolem a zvětšit tak pracovní plochu na 1360x600mm).

Rychlost pohybu laserového svazku je až 6m/s. Zařízení má polo-automatizovanou Z-osu a automaticky otevíratelná přední dvířka. Výkonný ovládací software ICARO zajišťuje uživatelsky přívětivé ovládání. Zpracovává vektorové i bitmapové soubory.

K zařízení lze dodat širokou škálu volitelného příslušenství, která zahrnuje CCD kameru pro snímání ořezových značek, rotační jednotku pro gravírování válcových předmětů, posuvný stůl, atd..

Ve společnosti Goldpress je zařízení využíváno zejména při řezání, gravírování a mikroperforaci papíru a kartonů.. Při opracování materiálů laserovým paprskem lze snadno vyřezávat a gravírovat i nejsložitější a nejjemnější tvary a ornamenty.

Instalace zařízení FLEXI 600 ve společnosti Goldpress přispěla k výraznému zvýšení efektivity a kvality výroby.


Kategorie

Archiv newsletterů LAO Info RSS

LAO newsletter

AKTUÁLNÍ NEWSLETTER

LAO Science Info - 2/2015

Zobrazit