• Vylepšený systém pro konfokální mikroskopii
  • LAO INFO

Vylepšený systém pro konfokální mikroskopii

27. 06. 2014 | Ing. Pavel Kořán | Produkty

Andor představil vylepšenou verzi unikátního modulárního systému Revolution DSD pro konfokální mikroskopii. Novinka je schopna dosáhnout mimořádné konfokality s velkým zorným polem a stejně jako předchozí modely využívá pro snímání technologii rotujícího disku s širokospektrálním excitačním zdrojem. Systém tak nevyžaduje žádné speciální laserové buzení a je tak jednoduše ovladatelný a cenově dostupnější než laserové systémy.

Revolution DSD2 je schopen snímat rychlostí až 22 fps a s vysokou světelnou prostupností. Je tak vhodný pro snímání živých vzorků a zachycení dynamických procesů s vyšším časovým rozlišením. Díky modulárnímu uspořádání je systém kompatibilní s většinou fluorescenčních mikroskopů předních světových výrobců, a to jak invertovanými, tak vzpřímenými (upright).

Blíže se můžete s Revolution DSD2 seznámit v rámci mikroskopického kongresu MMC 2014, který se uskuteční od 1. do 3. července v Manchesteru. V rámci předvedení produktů Andor si můžete systém otestovat na Vašich vlastních vzorcích.

Více informací o Revolution DSD2.


Kategorie

Archiv newsletterů LAO Info RSS

LAO newsletter

AKTUÁLNÍ NEWSLETTER

LAO Science Info - 2/2015

Zobrazit