• Nový termálně stabilní spektrometr
  • LAO INFO

Nový termálně stabilní spektrometr

25. 03. 2015 | Ing. Pavel Kořán | Produkty

Společnost Ocean Optics uvedla na trh nový termálně stabilní spektrometr Flame. Tak jako všechny ostatní vláknové spektrometry Ocean Optics je i Flame navržen s ohledem na jednoduché použití se spolehlivými výsledky. Přečtěte si dalších pět důvodů, proč je Flame vhodný právě pro Vaší aplikaci.

1. Konfigurovatelnost

Flame je koncipován jako modulární zařízení. Zákazník si může zvolit typ detektoru, optickou dráhu, filtry a příslušenství přesně podle svých potřeb. Spektrometr má navíc vyměnitelnou štěrbinu, která umožňuje nastavit množství procházejícího světla. Spektrometr lze jednoduše přepnout z módu měření absorbance na měření fluorescence.

2. Termální stabilita

Výhodou designu spektrometru je jeho výjimečná termální stabilita 0.05nm/°C v rozsahu přes 650 nm. Flame je tak možné použít v nestabilních tepelných podmínkách.

3. Nízká výrobní variace

Díky nové technologii výroby se jednotlivé spektrometry z řady Flame od sebe prakticky neliší. V OEM aplikacích se tam můžete spolehnout na stále stejný výstup z různých zařízení.

4. Jednoduché použití

Spektrometr funguje na principu plug and play. Obsahuje LED indikátory pro rychlou vizualizaci procesu měření a je vhodný pro výuku.

5. Sleva při větším odběru

Po limitovanou dobu je možné při hromadné objednávce Flame získat množstevní slevu. Pro bližší podmínky slevy nás neváhejte kontaktovat.

Více informací o spektrometru Flame


Kategorie

Archiv newsletterů LAO Info RSS

LAO newsletter

AKTUÁLNÍ NEWSLETTER

LAO Science Info - 2/2015

Zobrazit