Kompletní průmyslová řešení

Odborný poradce sekce

Prohlédněte si ukázky průmyslových řešení, při nichž se využívají přesné polohovací systémy.

Sesazení vláknové optiky

Systém s 3 až 6 osami pro přesné sesazení optických vláken a jiných fotonických prvků. Dosahuje rozlišení až 2,5 nm pro lineární posuv a od 0,027 do 0,058 arcsec při úhlovém sesazení. Rychlosti posunu až 250 mm/s.

Zápis Braggovy mřížky do vlákna

První na klíč postavený systém pro výrobu vláknových Braggových mřížek řízený pomocí laserového interferometru nebo lineární zpětné vazby. Bezkontaktní design zařízení s vysoce přesnou kontrolou rychlosti a integrovanou granitovou základnou pro izolaci vibrací.

Zarovnání fotomasky

Stanice pro zarovnání fotomasky ve třech osách se standardním rozhraním pro 6“ nebo 8“ masky. Nízký profil zařízení pro snadnou integraci do optické sestavy s integrovanou podtlakovou drážkou pro uchycení masky.

Platforma pro laserové řezání

Pneumatické uchycení materiálu o průměru 0,1 mm až 7,9 mm, uzpůsobeno jak pro suché tak mokré vrtání. Ideální pro výrobu kardiovaskulárních a nervových stenů.

Tato ukázka průmyslových aplikací polohovacích systémů není vyčerpávající. Pokud jste nenašli vhodné řešení pro Vaši aplikaci, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného polohovacího zařízení.

Výrobce

Physik Instrumente (PI) je německá společnost s dlouhodobou tradicí. Ve světě je známá zejména díky piezo nanopolohovacím systémům. To však tvoří jen jednu část komplexního portfolia, které dnes zahrnuje téměř všechny myslitelné technologie a principy mikro a nanopolohování a to nejen v akademické sféře, ale také v průmyslových aplikacích. Více o PI.


  • Kompletní průmyslová řešení
  • Kompletní průmyslová řešení
  • Kompletní průmyslová řešení
  • Kompletní průmyslová řešení
Máte otázku? Kontaktujte nás

  • * povinné položky