• Oblasti naší činnosti
  • O nás

Oblasti naší činnosti

Od našeho vzniku v roce 1992 se věnujeme dodávkám, poradenství, implementaci a servisu moderních technologií pro vědecká pracoviště, výzkumné ústavy a průmyslové výrobní závody.

Zákazníkům nabízíme:

  • laserové systémy
  • optiku a optomechaniku
  • optoelektronické a měřící zařízení
  • kompletní technologické laserové systémy, pro vědecké i průmyslové aplikace včetně automatizace výroby

To vše s následnou plnou podporou, zajištění náhradních dílů a spotřebního materiálu včetně záručního a pozáručního servisu, který zajišťují naší pracovníci, kteří patří na špičku ve svých oborech.

Naše dlouholeté zkušenosti a inovativní přístup využíváme k výběru a navržení vždy toho nejvhodnějšího řešení pro konkrétní přání a potřeby zákazníka. Zárukou kvality našich služeb jsou dosavadní zákaznící, kteří nás hodnotí jako schopnou a důvěryhodnou firmu, na kterou se rádi obrací.”

Portfolio našich služeb a produktů se dlouhodobě rozšiřuje. Nabízíme stovky přístrojů a komponentů. Pokud na našem webu nenaleznete Vámi hledaný produkt, či budete chtít poradit s výběrem vhodného řešení, neváhejte nás kontaktovat.

Naše znalosti, zkušenost a inovativní přístup jsou Vám zárukou, že Lao je pro Vás ideální partner.

Snahou firmy LAO – průmyslové systémy, s.r.o. je dělat vše pro to, abychom maximálně a efektivně uspokojili Vaše požadavky, potřeby a záměry a zůstali tak ve Vašem povědomí jako schopná a důvěryhodná firma, na kterou se vždy rádi obrátíte.

Přesvědčte se sami.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.