Pokud se Vám e-mail nezobrazuje správně, zobrazte si jej zde.

www.lao.cz

LAO - lasery a optika

NEWSLETTER LAO

KVĚTEN 2013

Vážení,

květnové číslo pravidelného newsletteru LAO INFO nabité aktuálními informacemi je tu! Jako vždy Vám přinášíme INFO o nových produktech (představených na výstavě Laser 2013 v Mnichově), probíhajících unikátních projektech naší firmy a mnoho dalšího!

Přihlašte se k odběru novinek přes náš Twitter, nebo využijte technologie RSS a žádná z aktualit LAO INFO Vám již neunikne!

Za celé LAO – průmyslové systémy s.r.o. přejeme úspěšný start do nového měsíce!

Jakub Ryba

Jakub Ryba

Marketing Manager

ryba@lao.cz

PŘEDSTAVUJEME PRODUKTY

Generace hlubokého UV záření ze širokospektrálního laserové zdroje (superkontinuum)

Společnost NKT Photonics vyvinula nový modul SuperK EXTEND-UV pro generaci hlubokého UV záření ze širokospektrálního laserové zdroje, superkontinua. Jednotka je schopna vytvořit UV záření v rozsahu vlnových délek 270 nm až 400 nm s výstupním výkonem 10 až 100 µW. Na výstupu z SuperK EXTEND-UV je svazek kolimovám a může být tak jednoduše a velmi přesně fokusován.

POKRAČOVAT

Nové modely ultrafast laserů

Společnost Coherent představila na výstavě Laser 2013, která proběhla 13. až 16. května v Minchově, dva nové systémy ultrafast laserů. Konkrétně pak nový model oscilátoru ze série Vitara a novinku mezi zesilovači ze série Libra.

POKRAČOVAT

Nové APD moduly od Hamamatsu

APD jsou vysokorychlostní fotodiody s vysokou citlivostí pro aplikace vhodné k měření velmi nízkých intenzit světelného záření.

Nové moduly série S12058 od hamamatsu jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální citlivost při vlnové délce 900 nm a zároveň nabízejí rychlejší odezvu, než stávající Si APD moduly.

POKRAČOVAT

NOVINKY Z LAO

Registr golfových holí - UNIKÁTNÍ PROJEKT

Společnost LAO – průmyslové systémy s.r.o. rozjela nový unikátní projekt „Registr golfových holí“.

Jedná se o evidenci golfových holí, které jsou označeny bezpečnostním kódem - tzv. SECURITY CODE. Díky tomuto kódu se každá takto označená hůl stává jedinečnou, což výrazně zvyšuje šanci na její nalezení v případě ztráty či krádeže. Spolu s přívěškem na bag zároveň upozorňuje své okolí, že nemá smysl ji krást, jelikož je dále neprodatelná! CHRAŇTE SVÉ GOLFOVÉ HOLE!

POKRAČOVAT

Pomoc při realizaci uměleckého díla sochaře Stefana Milkova

LAO se podílelo na realizaci jedinečného uměleckého díla sochaře, výtvarníka a hudebníka Stefana Milkova, který dnes již patří ke klasikům českého sochařství.

Dřevěnou sochu s názvem „Kam kráčíš?“ výrazně doplňuje svítící plexisklový kříž z fluorescentní kulaté tyče, jehož výrobu zajišťovalo právě LAO – průmyslové systémy, s.r.o.

POKRAČOVAT

SPOJTE SE S NÁMI

Společnost LAO s.r.o.

LAO - průmyslové systémy s.r.o.

Na Floře 1328/4
143 00 Praha 4

linkedIn Youtube Twitter

Tel: 241 046 800
Fax: 241 046 850

E-mail: laser@lao.cz
Web: www.lao.cz

Archiv newsletterů

Nepřeji si dostávat newsletter LAO