• Limitovaná cenová nabídka spektrometrů od Ocean Optics
  • LAO INFO

Limitovaná cenová nabídka spektrometrů od Ocean Optics

24. 01. 2014 | Ing. Pavel Kořán | Produkty

Ocean Optics je předním výrobcem kompaktních vláknových spektrometrů a spektrometrického příslušenství. Od roku 1992 vyvinula společnost širokou škálu spektrometrů ať už s předkonfigurovanými parametry nebo s možností sestavit spektrometr na míru požadavkům zákazníka.

Nyní Ocean Optic po omezenou dobu od 15. ledna do 21. března 2014 poskytuje až 20% slevu na software, světelné zdroje a spektroskopické příslušenství při zakoupení jejich spektrometru.

Aplikace spektrometrů

Spektrometry Ocean Optic je možné použít pro měření absorbance roztoků a plynů, což je nedestruktivní metoda určení složení měřeného vzorku a koncentrace jeho jednotlivých složek. Dále je možné pomocí spektrometru měřit vyzařovací charakteristiky LED jako je relativní výkon, spektrální intenzita a barva vyzařovaného světla. Spektrometry jsou také vhodné pro měření tenkých vrstev a rozbor emisí při laserovém svařování.

Více informací o aplikacích spektrometrů Ocean Optic naleznete v aplikační sekci spektroskopie nebo na produktové stránce vláknových spektroskopů. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně podmínek slevy nebo výběrů vhodného spektrometru pro Vaší aplikaci nás neváhejte kontaktovat.


Kategorie

Archiv newsletterů LAO Info RSS

LAO newsletter

AKTUÁLNÍ NEWSLETTER

LAO Science Info - 2/2015

Zobrazit