• Jarní akce na laserové ochranné brýle Univet
  • LAO INFO

Jarní akce na laserové ochranné brýle Univet

27. 03. 2015 | Ing. Filip Dušek | Produkty

Laserové brýle jsou často opomíjenou součástí laserové technologie. Zrak máme jen jeden a je nutné používat brýle, které plně odpovídají parametrům konkrétního laserového zdroje v souladu s hygienickými předpisy. 

Do konce dubna 2015 nabízíme možnost cenového zvýhodnění ve výši 30% a navržení ochranného filtru laserových brýlí. Výrobcem je náš ověřený dodavatel a světová jednička v oblasti laserové bezpečnosti fa. Univet více na univet.it/en/.

V rámci komplexní nabídky fy. LAO jsou k dispozici i produkty laserové bezpečnosti - laserová ochranná okénka a laserové ochranné závěsy . 

Pro správnou nabídku ochranných brýlí vyplňte údaje ve formuláři zde a zašlete na dusek@lao.cz.

Volitelné typy rámečků

Design brýlí je věci individuálního názoru, každý typ má své vlastnosti a využití:

Typ 5X7 – lze nosit přes běžné brýle, lehké provedení 42g, snadno přestavitelné bočnice.

 

 

 

 

 

 

Typ 562H – lze nosit přes běžné brýle, snadno přestavitelné bočnice, ergonomické vedení, provedení „assian fitting“, nejčastěji objednávaný model.

 

  

 

 

 

 

Typ 559G – masivní brýle pro průmysl a výzkum (robotické aplikace, stavba prototypů, materiálové inženýrství).

Očnice z hliníku o síle 2 mm pro maximální ochranu, lze nosit nosit s dioptrickými brýlemi, elastické uchycení, gumové příruby v obličejové části, dodávané s interferenčními i absorpční filtry. Díky skleněným filtrů lze dosáhnout u tohoto typu rámečku vysoké prostupnosti světla (VLT parametr) i u vysokých stupních ochrany. To přináší uživateli možnost opravdu jasně vidět na svoji práci i v temném prostředí a není tak limitován přirozeným zatmavením daným polykarbonátovými filtry.

 

 

 

 

 

 

Typ 559 stejné vlastnosti jak typ 559G ale s bočnicemi namísto elastického pásku, vyměnitelná nosní dosedací objímka je příjemná i po dlouhém nošení a je zároveň i hypoalergenní.

 

 

 

 

 

Speciální laserové brýle se zvětšovací optikou

Precizní optika a dostatečná ochrana pro veškeré vlnové délky používané ve zdravotnictví, kosmetice a dentální medicíně.

V nabídce 8 absorpčních filtrů až do úrovně D LB6.

2,5x zvětšení, styl GALILEAN.

 

 

 

 

 

 

zvětšení v krocích: 3,5x, 4,5x, a 6,0x, styl provedení PRISMATIC.

 

 

 

 

 

 

Kompletní nabídka na www.univet.it/en/surgical-loupes.html

 

Příslušenství:

Brýle jsou vždy dodávány v odolném a elegantním pouzdru. Sestava dále obsahuje čistící utěrku z mikrovláken a poutko na zavěšení.

K brýlím je vždy dodán průvodní list s CE, grafem ochranných úrovní pro zvolený filtr a dalšími parametry (např. % VLT).

Na přání dodáme i anti zamlžovací přípravek.

 


Kategorie

Archiv newsletterů LAO Info RSS

LAO newsletter

AKTUÁLNÍ NEWSLETTER

LAO Science Info - 2/2015

Zobrazit