LED PANELY

Odborný poradce sekce

Jedním z nejrychleji rostoucích odvětví je v posledních letech odvětví zabývající se výrobou LED  panelů pro osvětlení interiérů. Taktéž poptávka po panelech se zadním odrazem světla

tzv. LED světelných panelech nebo panelech se zadním podsvícením (Back Light Units) neustále roste. Proto přinášíme efektivní řešení pomocí aplikace laserové technologie pro výrobu těchto panelů.

Laserová technologie, integrovaná do našich zařízení, se používá ke gravírování softwarem generovaných tvarů na deskách PMMA. Gravírované tvary způsobují řízený rozptyl světla na panelu. Výsledkem tohoto procesu jsou panely pro LED svítidla, displeje nebo BLU panely pro svítící reklamy, ukazatele, displeje apod.

Panely se vyrábějí z materiálu PMMA („plexi“) obvykle o tloušťce 4-6mm. Díky softwaru ICARO BLU speciálně vyvinutému pro výrobu těchto panelů, lze úspěšně použít i tloušťku materiálu 2mm (pro BLU) a výrazně tak redukovat pořizovací náklady na materiál. Velmi pohodlně lze při výrobě řídit homogenitu světla a svítivost panelů. Software samozřejmě umožňuje gravírovat obrázky, texty nebo loga do jakékoliv pozice na panelu a vytvářet tak panely se svítícími logy, texty nebo obrazci.

Proces výroby pomocí našich zařízení je až 10x efektivnější proti jiným tradičním technologiím.

Při produkci panelů až 38m² /hod., neporovnatelně vyšší kvalitě a maximální flexibilitě výroby se import hotových panelů stává ekonomicky nezajímavým.


MAPA VYBRANÝCH REALIZOVANÝCH PROJEKTŮMáte otázku? Kontaktujte nás

  • * povinné položky